Profils
E-pasta adrese

Parole


Jaunumi e-pastā
* E-pasts
Vārds 
Pieteikties
 

Piegāde un apmaksa

 

Piegādes termiņi

 

Parasti preces piegādājam 7 darba dienu laikā. Ja kādas preces trūkst mūsu noliktavā vai mūsu piegādātājiem, tad piegādes laiks var pagarināties. Par to mēs noteikti Jūs informēsim.

 

 

Maksa par piegādi

 

Piegāde Rīgā (neatkarīgi no preču skaita pakā) – 4,55 EUR

 

Piegāde Rīgas pilsētas robežās notiek ar kurjerdienestu. Pēc pasūtījuma noformējuma pāris dienu laikā ar Jums sazināsies kurjers un saskaņos vēlamo piegādes laiku. Samaksa notiek skaidrā naudā saņemot no kurjera paku.

 

Ja vēlaties saņemt paku savā pasta nodaļā, lūgums to norādīt lauciņā “papildinformācija”, noformējot pasūtījumu. Šajā gadījumā piegādes maksa būs arī 4,55 EUR.

 

 

Piegāde Latvijā (neatkarīgi no preču skaita pakā) – 4,55 EUR

 

Piegāde visā Latvijas teritorijā notiek ar Latvijas Pasta starpniecību līdz jūsu pasta nodaļai. Tiklīdz paka tiks saņemta pasta nodaļā, Jūs saņemsiet aicinājumu. Pastā samaksāsiet Jums ērtā veidā par preci un piegādi, un saņemsiet paku.

 

Ja vēlaties paku saņemt mājās, lūgums to norādīt lauciņā “papildinformācija”, noformējot pasūtījumu. Šajā gadījumā piegādes maksa būs 6,00 EUR (neatkarīgi no preču skaita pakā).

 

 

Saņemt preci ofisā Slokas ielā 37 — 0,00 EUR

 

Apmaksa skaidrā naudā.

 

Uzmanību! Ja esat izvēlējies piegādes veidu – Izņemšu preci ofisā, lūgums sagaidīt administratora apstiprinājumu par to, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.