Profils
E-pasta adrese

Parole


Jaunumi e-pastā
* E-pasts
Vārds 
Pieteikties
 

Pirkšanas nosacījumi

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties ar zemāk minētiem SIA "Verre", vienotais reģ.Nr. 40103964826 (turpmāk tekstā - veikalsjums.lv) piedāvāto preču iegādes noteikumiem.

 

Tā kā veikalsjums.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

 

Internetveikalā veikalsjums.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā. Internetveikalā visām precēm ir informatīvā rakstura apraksts un attēli kas maksimali pietuvināti reālajam izskatam, bet attēls ne vienmēr sniedz informāciju pilnā apmēra un tā dēļ reālā prece var atšķirties no tā. Preču apraksti sastādīti pēc ražotāja informācijas.


 

Piegādes termiņi

 

Parasti preces piegādājam 7 darba dienu laikā. Ja kādas preces trūkst mūsu noliktavā vai mūsu piegādātājiem, tad piegādes laiks var pagarināties. Par to mēs noteikti Jūs informēsim.


 

Maksa par piegādi

 

Piegāde Latvijā līdz pasta nodaļai (neatkarīgi no preču skaita pakā) – 4,65 EUR
Piegāde visā Latvijas teritorijā notiek ar Latvijas Pasts starpniecību līdz jūsu pasta nodaļai. Tiklīdz paka tiks saņemta pasta nodaļā, Jūs saņemsiet aicinājumu. Pastā samaksāsiet par preci un piegādi, un saņemsiet paku.

Piegāde līdz mājam Rīgas robežās (neatkarīgi no preču skaita pakā) – 4,65 EUR
Piegāde Rīgas pilsētas robežās notiek ar kurjerdienestu. Pēc pasūtījuma noformējuma pāris dienu laikā ar Jums sazināsies kurjers un saskaņos vēlamo piegādes laiku. Samaksa notiek skaidrā naudā pakas saņemšanas brīdī.

Piegāde līdz mājam ārpus Rīgas (neatkarīgi no preču skaita pakā) – 6,00 EUR
Piegāde līdz mājam visā Latvijas teritorijā notiek ar Latvijas Pasts kurjeru. Samaksa notiek saņemot no kurjera paku.

Saņemt preci ofisā Slokas ielā 37 — 0,00 EUR
Apmaksa skaidrā naudā.


Uzmanību! Ja esat izvēlējies piegādes veidu – Izņemšu preci ofisā, lūgums sagaidīt administratora apstiprinājumu par to, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.


 

Garantija

 

Veikalsjums.lv precēm tiek nodrošināta LR likumdošanā noteiktā garantija. Iegādājoties preci, garantijas dokuments ir rēķins vai čeks, kurā fiksēts pirkšanas datums un summa.

Garantijas termiņa laikā prece ar defektu tiek remontēta vai mainīta pret jaunu vai analoģisku preci.

Pirms sākat iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasiet preces lietošanas instrukciju un lietojiet to tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.


 

Garantijas nosacījumi

 

Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.


 

Preces atgriešana

 

Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Veikalsjums.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā. Samaksātā summa par preci tiek atgriezta ne vēlāk kā 15 dienas no preču saņemšanas dienas. Summas, kas samaksātas par preču piegādi, klientam netiek atgrieztas. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: info@veikalsjums.lv vai pa tālruni: 67613525, norādot pasūtījuma numuru un datumu.

 

Ja preces saņemšana un maksājums par to (līguma noslēgšana) notiek veikalā veikalsjums.lv (Slokas 37, Rīga), līgums nav uzskatāms par distances līgumu, un tam nav iemesla piemērot PTAL un Ministru kabineta noteikumos Nr.207 «Noteikumi par distances līgumu» paredzētās tiesības atteikties no preces, jo pircējam esot veikala birojā ir visas iespējas iepazīties ar preci, novērtēt tās piemērotību un atbilstību savām vajadzībām, un, ja prece tām neatbilst, Pircējs var to neiegādāties.