Jūsu grozs

Kosmētiskais līdzeklis „Čistotel-Eliksir” – ādas defektu kosmētiskā korekcija

Kosmētiskais līdzeklis  „Čistotel-Eliksir” – ādas defektu kosmētiskā korekcija
Kosmētiskais līdzeklis „Čistotel-Eliksir” – ādas defektu kosmētiskā korekcija
5.00€
Bez PVN: 4.13€
  • Artikuls: 0279

APRAKSTS

Šis līdzeklis, kas ir unikāls, tā sastāvā iekļauto tīro Baikala augu dēļ, pilnībā atbrīvos Jūs no kosmētiskiem defektiem – kārpām, sausām varžacīm un papilomām. Sevišķa šī balzama īpašība – tas ne tikai izjauc papilomu un kārpu šūnas, bet iznīcina pašu defekta infekcijas ierosinātāju.

Tilpums 1,2 ml.

Produkts neatjauno, nekoriģē un nemodificē fizioloģiskās funkcijas.

No seniem laikiem līdz pat mūsdienām mūmijs tiek izmantots kā vispārēji nostiprinošs līdzeklis, kas paātrina organisma audu atjaunošanās procesus. Atš..
8.40€
Bez PVN:6.94€
Ielikt grozā
Tējas koka eļļa ir pazīstama ar savām pretvīrusu, antibakteriālajām un pretsēnīšu īpašībām. Apvienojumā ar D-pantenolu tā ir īpaši efektīva sausai ..
14.90€
Bez PVN:12.31€
Ielikt grozā
Kalcijs spēlē svarīgu lomu organisma dzīvības procesu norisē. Speciālisti rekomendē izdarīt visu, lai saglabātu kaulu stiprumu, kas parasti samazinās ..
15.90€
Bez PVN:13.14€
Ielikt grozā
Ideāli piemērotas gan lasīšanai, gan jebkuriem darbiem – rokdarbiem, sīkiem remontiem un citiem. Brilles uzlabo redzamību pateicoties speciālām optisk..
9.50€
Bez PVN:7.85€